%100 Alergy Tested

AA’nın Hikayesi

OCEANİC

Oceanic firması neredeyse 35 yıldan fazla süredir hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin bakımında uzman konumundadır. Yılların deneyimi sayesinde kozmetik, dermokozmetik ve ilaç üretiminde markalarımızın her biri yüksek kalite ve son teknolojiyi takip ederek cilt güvenliğini sağlar.

AA’NIN HİKAYESİ
‘’PORTAKAL KREMİ’’

AA Cosmetics'in hikayesi, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin bakımına yardımcı olmak için 1982'de “portakal kremi” olarak adlandırılan bir ürünün piyasaya sürülmesiyle başladı. İçerisindeki portakal özlerinin kreme vermiş olduğu koku ve nemlendirme çok beğenildi. Hassas ciltlerinde rahatça kullanabildiği bu kremle AA Cosmetics'in büyüme hikayesi başladı.
Tüketicilerin saygısını hızla kazanan marka, uluslararası alanda tanınmış bir kalite ve performans ölçütü haline geldi. Alerjik vakalar günümüzde küresel bir salgın haline gelmişken AA Cosmetics'in problemi tam olarak çözebilecek tecrübe, bilgi ve uzmanlığına sahip konumdadır.

TELAŞA GEREK YOK
– BİZ HEP SİZİNLEYİZ

Cilt bakımında dermatolojik bir yaklaşım, felsefemizin ilk günden beri temel unsuru olmuştur. Sağlıklı bir yaşam tarzının bir seçimden daha ziyade zorunluluk haline geldiği bir dünyada, tüketici güveni en güçlü varlığımızdır.

MOTTOMUZ

Ürün Güvenliği & Yenilik & Gelişim & Etkinlik & Ulaşılabilirlik

m

Doğal Formül

Ciltte tahriş yapmayan ve bilinen alerjenlerden arınmış doğal içerik dermokozmetik formüller

m

İnovasyon

Cilt Tahrişinin potansiyel nedenlerini kaldırmaya yönelik patentli sistemler

m

Cilt Sağlığı

Paraben, petrokimya fenoksietanol, yapay renklendirici, sles, etanol kullanılmaz. Cilt testlerinde en küçük bir alerjik reaksiyon ile karşılaşılırsa, içerik ve formülasyonlar reddedilir

m
m

Kalite & Başarı

Hassas ve alerjik ciltler için kozmetik üretiminde 40 yıllık deneyim ve lider marka

m
m

Test Süreçleri

Şimdiye Kadar 60.000'den fazla test ve araştırma denemesi gerçekleştirdik.

Perpect Skin

BLOG VE HABERLER

Güzellik Sırları Blogu...

v

"Tüm Ürünlerimiz İçin Bugüne Kadar 60.000’den Fazla Test Yaptık. Cildinizi % 100 Anti Alerjik ve Doğal İçerikli AA Ürünlerine Bırakın, Işıldasın"