haberiniz olsun

takipte kalın!

Image Alt

Güvenli Cilt Bakım Süreci

BİLGİ VE TECRÜBE KAZANIYORUZ

Modern cilt bakımının anahtarı cilt fizyolojisinin bilgisinden, dış faktör etkisinin bilinmesinden ve cilt iritasyonunu engellemekten geçer. Bu nedenle edindiğimiz tecrübe çok önemlidir. Yıllarca süren araştırmaların sonucunda yapılan uygulama her zaman tüketicilerimizin fikirleri esas alınmıştır.

EKİBİMİZLE VARIZ

Orta Avrupa’nın en gelişmiş ve modern labarotuvarlarından birine sahibiz. Bu labarotuvarlar da kozmetoloji, dermotoloji ve biyoteknoloji alanında tecrübeli uzmanlarla birlikteyiz. Onların markamıza olan tutkusu, bağlılığı ve işlerine olan saygıları başarımızın en büyük anahtarıdır.

İÇERİKLERİN VE FORMÜLASYONLARIN GÜVENİRLİĞİ

Şuana kadar 5000 aktif madde testi gerçekleştirdik. Bu testler her zaman belirli cilt alerjileri olan kişiler üzerinde test edilmiştir.

FORMÜLLERİMİZİ, TECRÜBEMİZ VE İLERİ GÖRÜŞLÜLÜĞÜMÜZLE BİRLEŞTİREREK YARATIYORUZ

Kozmetolojideki son gelişmeleri ürünlerimize aktararak güvenilir ve etkin patentli formüller yaratıyoruz. Alerjik olarak nitelendirilen 26 tane zararlı aktif madde ürün formüllerimizde yer almıyor.

DERMATOLOJİK ARAŞTIMA VE TESTLER

Birçok firma sağlıklı ciltler üzerinde ürünlerini test ederken, AA Cosmetics ürünleri alerjik ve alerjiye eğilimi olan ciltler üzerinde test edilir. Formülasyonlar özel doku tabakalarını uygulanır ve bu tabakalar alerjik cilde sahip kişilerin ciltlerine yapıştırılır ve 48 saat boyunca bekletilir. Bu uygulamadan sonra uzun bir süre kişide alerjik bir reaksiyon olup olmadığı gözlenir. Eğer en küçük bir alerjik reaksiyon ile karşılaşılırsa, içerik ve formülasyonlar reddedilir.

ÇEKİCİLİK

Kozmetik kullanımı bir zevk olmalı. Bu yüzden uygulama kalitelerini, dokularını ve koku bileşimlerinin çekiciliğini test ediyoruz. Belirli bir ürünün formülü hakkında son karar verilmeden önce kullanıcılarına danışıyoruz. Koku bileşimlerini inceliyoruz. Kokunun çekiciliğini değerlendiriyoruz. Ürünün dokusunun kullanım kolaylığını ve çekiciliğini belirlemek için istişareler düzenliyoruz..

DÜNYA STANDARTLARINDAYIZ

Tüm tesislerimiz, dünyanın en iyi şirketleri tarafından sahip olunan modern ekipmanlarla donatılmıştır. GMP sertifikasını alan ilk Polonya kozmetik şirketiyiz. Bu da formüllerimiz dünyadaki diğer profesyonellerin tanınmasını sağlamıştır.

v

"Tüm Ürünlerimiz İçin Bugüne Kadar 60.000’den Fazla Test Yaptık. Cildinizi % 100 Anti Alerjik ve Doğal İçerikli AA Ürünlerine Bırakın, Işıldasın"