haberiniz olsun

takipte kalın!

AA COSMETİCS ARTIK TÜRKİYE’DE

Polonya Kozmetik ve Dermokozmetik devi Oceanic sahipliğindeki “AA Cosmetics” markası 2020 şubat ayında Türkiye’de Maskala Kozmetik ile anlaşarak hizmete başladı.

AA Cosmetics & Oceanic Firması…

1982 yılında Polonya’da Kozmetik, İlaç ve Dermokozmetik üretimine başlayan Oceanic yıllar içinde elde ettiği deneyim ve başarı sayesinde AA Cosmetics dışında 25 marka için üretici firma konumundadır. Ayrıca 40 farklı ülkeye ihracat yapan Oceanic, İlaç ve Dermokozmetik Üretimi İçin Sertifikalandırılmış Çevre Dostu Üretim Tesisleri” ile Polonya’nın en iyi cilt bakım üreticisidir.

AA Cosmetics uzun yıllardır ilaç ve dermo cilt bakımında elde ettiği bilgi ve deneyim sayesinde günümüzde hassas ve alerjiye eğilimli cilt bakımında bir uzman konuma gelmiştir. Bu nedenle ürünlerinde yüksek kalite ve yüksek derecede cilt güvenliğini garanti etmektedir.

AA Cosmetics’in Hikayesi…

AA Cosmetics‘in hikayesi, hassas ve alerjiye eğilimli ciltlerin bakımına yardımcı olmak için 1982’de “portakal kremi” olarak adlandırılan bir ürünün piyasaya sürülmesiyle başladı. İçerisindeki portakal özlerinin kreme vermiş olduğu koku ve nemlendirme çok beğenildi. Hassas ciltlerinde rahatça kullanabildiği bu kremle AA Cosmetics’ in büyüme hikayesi başladı.

Tüketicilerin saygısını hızla kazanan marka, uluslararası alanda tanınmış bir kalite ve performans ölçütü haline geldi. Özellikle alerjik vakalar günümüzde küresel bir salgın haline gelmişken AA Cosmetics ürünlerini hassas ve alerjik ciltlere uygun olarak formülize etmiştir. Özellikle AA Cosmetics’i diğer markalardan ayıran nokta ise diğer markalar ürün testlerini sağlıklı ciltler üzerinde yaparken, AA Cosmetics ürün testlerini alerjik ve hassas ciltler üzerinde gerçekleştirerek cilt sağlığına verdiği önemi kanıtlamıştır.

v

"Tüm Ürünlerimiz İçin Bugüne Kadar 60.000’den Fazla Test Yaptık. Cildinizi % 100 Anti Alerjik ve Doğal İçerikli AA Ürünlerine Bırakın, Işıldasın"